KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862116
nr 1386 2116
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 37/310, daterad 77, Hötorget. Motivet: 27x23cm, yttermått inklusive ram: 43x36cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:04:10
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén